Ochranný vosk na tlapky - Paw Tection tyčinka 4,5ml

Kód: 5776
179 Kč
Skladem (>3 ks)
Můžeme doručit do:
24.7.2024
Možnosti doručení

Přírodní vosková směs, která chrání před řeznými ranami, popáleninami a poškrábáním tlapek.

Detailní informace

Detailní popis produktu

PawTection je organický,veganský a čistě přírodní produkt z pečlivě vybraných vosků, který v sobě obsahuje jen ty nejlepší složky pro vytvoření ochranné bariéry a zvláčnění tlapek Vašeho pejska. PawTection můžete použít jako přirozenou ochranu tlapek proti rozpálené zemi, kamenitému povrchu, písku, štěrku, betonu a tak dále. Mimo jiné i jako ochranu před štiplavou posypovou solí, ledem, a celkově nehostinnému terénu. PawTection pomáhá i při alergiích na trávu, pyl nebo zeminu. 

Vhodný pro použití:

  • Ochrana proti drsným povrchům
  • Ochrana před nepříznivými podmínkami 
  • Jako pomocních při alergiích 
  • Vhodný i jako prevence před očekávanou dlouhou túrou 

Pejsci se narodí s jemnými packami, které jsou od přírody uzpůsobeny k pohybu po trávě nebo podobnému povrchu, nejsou připravené na betonové chodníky měst, a proto vyžadují patřičnou péči a pozornost, aby nedošlo k jejich bolestivému porušení. Beton a další městské povrchy můžou způsobit zhrubění, poškrábání a popraskání ťapek. Avšak i přírodní podmínky jako je ostrý mráz nebo horký písek může způsobit potíže. Právě PawTection je dobrou a vhodnou ochranou před nepříznivými vlivy a pomocníkem při předcházení mnoha nepříjemností. 

SLOŽENÍ: 

PŘÍRODNÍ MANGOVÉ MÁSLO |  Bohaté na vitamíny A, C a E k pomoci předcházení suchosti a praskání tlapek 
ORGANICKÝ OLEJ Z RÝŽOVÝCH OTRUB  |  Bohatý na vitamíny, živiny a antioxidanty. Schopný hloubkově proniknout do vrstev pokožky a vyživit ji zevnitř. 
ORGANICKÝ SLUNEČNICOVÝ OLEJ  |  Je silné přírodní změkčovadlo k zjemnění pokožky pacek. Pomáhá ulevit, obnovit a chránit psí tlapky. 
 ORGANICKÝ CARNAUBOVÝ VOSK | Nejsilnější přírodní vosk který slouží jako kvalitní dlouhotrvající ochrana. 
SLUNEČNICOVÝ VOSK | Obsahuje vysoce kvalitní přírodní tuk, který má znatelné přínosy pro psí pokožku. 
KANDELILOVÝ VOSK | Veganská alternativa k včelímu vosku s vysokými vlastnostmi esterů, mastných kyselin a vlhkosti.
PŘÍRODNÍ VITAMÍN E | Velmi léčebný prvek,zároveň i antioxidant  který mimo jiné pomáhá kůži, aby dobře absorbovala živiny i ostatní ingredience, zvyšuje produkci kolagenu a regeneraci buněk.
LEVANDULOVÝ ESENCIÁLNÍ OLEJ | Vysoce efektivní v boji proti stresu a nepříjemným pocitům plynoucím z bolesti pacek, uzdravující a zároveň i s antibakteriálními účinky. 
YLANGOVÝ ESENCIÁLNÍ OLEJ | Má utišující efekt k vedoucí k rovnováze mezi suchou a mastnou pokožkou. 
EXTRAKT Z ROZMARÝNU LÉKAŘSKÉHO | Přírodní konzervační, protizánětlivý a silný antioxidant
 
Ochranný vosk na tlapky - Paw tection je produkt schválený Ústavem pro státní kontrolu veterinárních biopreparátů a léčiv.
 

DÁVKOVÁNÍ:

Pro čistou aplikaci jednoduše otevřete, otočte spodní částí, a naneste produkt na tlapky Vašeho pejska. Ihned po nanesení budou packy úhlednější ale i tak doporučujeme nechat pár minut po aplikaci produkt vsáknout. Nejvhodnější čas pro použití produktu PawTection je před odchodem ven. 

DOPORUČENÍ:

Rozptýlení pejska Vám může pomoci při získávání času potřebného pro to, aby kůže stihla plně absorbovat produkt. Odměňte pejska nebo aplikujte po jídle, snížíte tak riziko že pejsek bude produkt z pacek olizovat. Pro nejlepší výsledky doporučujeme kombinovat se sesterským produktem Paw Soother – balzám na tlapky.

ČASTKO KLADENÉ OTÁZKY:

  • Jak často bych měl PawTection nanášet? 

Pro nejlepší výsledky se doporučuje aplikace před odchodem ven, nejlépe v kombinaci s již zmiňovaným produktem Paw Soother. Pokud panují nepříznivé podmínky jako sníh nebo naopak rozpálená cesta, nebojte se aplikaci během procházky opakovat.

  • Jaký je rozdíl mezi produktem PawTection a Paw Soother

PawTection se používá k prevenci před poškozením  tlapek, zatímco Paw Soother je vhodný k léčbě již zničeních pacek. PawTection je přírodní směs vosků a dalších látek které vytvoří bariéru a tak tlapky chrání. Paw Soother je vyroben především z másel a olejů které mají regenerační a zvláčňující schopnosti. Ve zkratce, PawTection aplikujeme před procházkou, Paw Soother před spaním. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptak.cz