O nás

 

Je všeobecně známo, že pes je nejlepším přítelem člověka. Dnes navíc můžeme říct, že se jedná o naprosto plnohodnotné členy rodiny, s nimiž sdílíme radost, společné chvíle, úspěchy, ale také zklamání. Díky pejskům s jistotou víme, že i když se vrátíme po náročném dni z práce, vždy nás doma čeká kamarád s vrtícím se ocáskem a oddaným výrazem. Přestože se doba kolem nás neustále mění a rozvíjí, věrnost a laskavost psů je již od pravěku stále stejná (ne-li větší).

 

            Dnešní doba nám umožňuje poskytnout našim čtyřnohým kamarádům nadstandardní péči a pohodlí, proto ani my a naše pelechy nezůstáváme pozadu. Zajímá vás, co nás přivedlo k myšlence prodávat psí pelíšky? Odpověď je jednoduchá – pes. Náš Oliver byl jako štěně velký ničitel a jeho zubům neuniklo skutečně nic, dokonce ani vlastní pelech. Jakmile bylo toto období za námi, začali jsme se rozhlížet po kvalitním a originálním pelechu pro Olivera, z čehož roku 2020 postupně vznikl nápad prodávat vlastní pelíšky pro psy. Oliver nás bohužel v roce 2022 opustil a již se prohání za duhovým mostem, nicméně jeho odkaz i nadále přetrvává v našich produktech, které vám nabízíme.

 

            Pelechy Pesoliver.cz jsou originální svým propracovaným designem, čímž mohou být skvělým doplňkem interiéru. Vyznačují se také praktičností, jelikož mají snímatelný potah, který jednoduše vyperete dle potřeby. Myslíme i na starší pejsky, a proto jsou v naší nabídce také ortopedické pelechy. Dohlížíme na kvalitu našich produktů a neustále se posouváme kupředu. Vážíme si každého čtyřnohého zákazníka, protože jeho spokojenost je pro nás na prvním místě.

 

Spojení praktičnosti a propracovaného designu s ohledem na pohybový aparát
pejsků – to vše je Pesoliver.cz.

pes-oliver-ctyrnohy-prodavac-pelechu-pro-psy-mensi

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptak.cz