Vánoční tipy na dárky od Pesoliver!

Vánoce jsou za dveřmi a vy stále netušíte, jak potěšit své blízké? Pokud jsou milovníky pejsků, máme pro vás hned několik (nejen) praktických řešení. Vzhledem k tomu, že nabízíme poměrně pestrou škálu produktů od pelíšků až po balzámy na tlapky, jsme si téměř jisti, že právě my vám pomůžeme vyřešit toto nelehké vánoční poslání. Podívejte se, co Pesoliver nabízí…

Pelíšky a boudy

„Pesoliver“ je zárukou kvalitních pelechů z odolných a zároveň příjemných materiálů. Výhodou je, že pelíšky jsou pratelné a i po roce intenzivního používání krásně drží svůj tvar. Máte-li někoho, o kom víte, že by takový originální dárek ocenil, neváhejte! Na našich webových stránkách naleznete veškeré potřebné informace o pelíšcích různých velikostí či materiálů. U jednotlivých produktů je navíc uveden návod pro správnou údržbu (teplota během praní apod.).

4B9F87E4-06AC-4A64-BE39-300D92A71324

Neoblíbenější pelíšek Glamour, hnědý Inari vel. XL

Matrace

Jednoduché, elegantní a funkční – i takové mohou být matrace pro psy! Někteří domácí mazlíčci nemají rádi omezené prostory a chtějí pozorovat vše, co se kolem nich děje. Právě pro ně jsou vhodné matrace. V naší nabídce naleznete matrace se snímatelným potahem, všechny jsou tedy lehce pratelné. Nabízíme i dva typy ortopedických matrací – Premium  Visco a Bambol. Jsou vhodné hlavně pro starší či nemocné pejsky, díky značné míře komfortu jsou však oblíbené u všech psů.

 matrace-pro-psy-demi-premium-37

Nejoblíbenější matrace Demi v různých barvách, vel. XL.

Na cestách s pejsky

Pejsek by neměl být pouze domácím společníkem, ale také skvělým kamarádem na cestách. Pokud cestuje rád a jízda autem pro něj není překážkou, můžeme vám doporučit nejednu velice praktickou „vychytávku“ do automobilu. Pro menší pejsky jsou v naší nabídce speciální pelechy do auta, které lze doplnit bezpečnostním pásem tak, aby byl váš čtyřnohý kamarád při cestě bezpečně zajištěn. Pro větší pejsky nabízíme speciální pelíšky či matrace do kufru, pokud nechcete volit přepravní klec. Právě u větších pejsků se někdy může stát, že se z výletu vracejí velice špinaví, což může být velmi náročné na úklid automobilu. Proto bychom vám jako praktický dárek pro vaše blízké rádi doporučili náš ochranný potah na zadní sedačky, který ochrání čalounění před chlupy, ušpiněním i zápachem.

Pelech Adventure 07_1

 Pelech do kufru auta Adventure.

Hračky

Hledáte nějakou drobnost, jež by potěšila pejska vašich přátel či příbuzných? Pokud víte,
že mají hravého pejska, proč mu nekoupit hračku? Hračky jsou skvělým způsobem jak udržet psa fyzicky aktivního. V naší nabídce jsou k dispozici míče, pullery či létající talíře. Pozor! Při výběru dbejte na věk, velikost pejska a preferovaný styl hry. Neopomíjejte také bezpečnost – hračky musí být odolné, neměly by obsahovat malé části či zdravotně závadný materiál.

 dog_1

Frisbee Pitch Dog

Balzámy

Balzámy mají široké spektrum účinků, od rychlého hojení poranění a vyrážek, až po zvládnutí suchého a popraskaného čumáku a tlapek. Lze tedy říct, že se jedná o kompaktní a velmi praktický dárek do „nepohody“, který ocení snad každý majitel pejska. Na našich webových stránkách uvádíme značku Natural Dog Company, která se v oblasti přírodních balzámů pro psy stala jedničkou na trhu a svou kvalitou a účinností si získala velkou popularitu mezi majiteli psů po celém světě. 

Dárkový poukaz

Stále si nejste jisti, který dárek je ten pravý? Nevadí, i na to myslíme! V nabídce máme i naše dárkové poukazy na různé částky. Obdarovaný si tak může sám dle libosti vybrat, co se mu bude líbit nejvíce.

 

Krásné Vánoce přeje tým Pesoliver.cz

DSC_0046-01

Vytvořil Shoptet | Design Shoptak.cz